Milí pacienti,

zdravotní rizika spojená s výskytem koronaviru v našich ordinacích vnímáme, nebezpečí nepodceňujeme a naše hygienické standardy jsou i mimo současná mimořádná opatření nastaveny tak, jako by každý pacient byl infekční. Tato vysoká úroveň hygienické bezpečnosti zubní ordinace DENTIO je nezbytná z důvodu snížení množství ostatních zánětlivých komplikací na minimum.

Pro další zvýšení bezpečnosti mimořádně zavádíme tato opatření:

  1. Pro pacienty bez příznaků infekčního onemocnění, bez teploty a nachlazení nebo onemocnění horních cest dýchacích, tj. kašel, rýma a celkový pocit slabosti, není zapotřebí žádné omezení a v terapii se nic nemění.
  2. Objednávání pacientů zařídíme tak, aby se minimalizoval počet lidí v čekárně. Prosíme Vás, abyste na domluvený termín přicházeli v přesně určenou hodinu a bez doprovodu.
  3. Žádáme pacienty s teplotou nad 37,3 °C, bez příznaků infekčního onemocnění o telefonické přeobjednání termínu návštěvy s minimálně 14 ti denním posunem.
  4. Prosíme pacienty s teplotou nad 37,3 °C, s příznaky infekčního onemocnění, aby se telefonicky přeobjednali a kontaktovali Hygienickou stanici Hlavní města Prahy na telefonních číslech +420 773 782 850 nebo +420 773 782 856.

Mnoho stomatologických praxí z důvodu koronaviru dočasně zavřelo svá pracoviště, my jsme tu pro Vás a jsme připraveni poskytnout péči všem akutním pacientům.

Prosím objednávejte se na telefonním čísle +420 777 528 899.

Děkujeme a dovolujeme si Vás požádat, abyste vážně přijali veškerá navrhovaná hygienická a společenská opatření pro další šíření koronaviru.

S přáním pevného zdraví,
Tým zubní ordinace DENTIO

Tuto zprávu již nezobrazovat