Ul.Korunní 810/104, Praha-Vinohrady
+420 777 52 88 99

Kdo jsme

Hlavní » Kdo jsme

DENTIO – moderní stomatologická klinika evropské úrovně

ve které využíváme nejnovější technologie léčby, implantace a protetiky zubů – cenově dostupné, bezúrazové a bezbolestné. Inovace, znásobené rozsáhlými zkušenostmi našich odborníků, nás řadí na špičku v stomatologických službách.

Při vytváření a rozvíjení naší ordinace jsme se opírali především o vědecké a praktické úspěchy moderní stomatologie . Naši vysoce kvalifikovaní zubaři mají dlouholeté zkušenosti na vynikajících klinikách. Lékaři DENTIA si neustále zvyšují odbornou kvalifikaci. Vedení kliniky dbá na to, aby nástroje a materiály, které lékaři používají, byly vždy nejkvalitnější a nejmodernější. Jsme velmi potěšeni, že můžeme poskytnot svým pacientům kvalitní a bezbolestné ošetření chrupu na nejvyšší světové úrovni.

Všechny naše technologie byly ověřeny na výborných světových univerzitních klinikách. Používáme pouze nejnovější generaci certifikovaných materiálů pro všechny typy léčby – od standartní léčby zubního kazu po komplexní čelistní chirurgii .

Základní principy naší práce: infekční bezpečnost, dodržení lékařských pravidel a předpisů, bezbolestné ošetření.

Kvalitní diagnostika a léčba je pro nás naprosto prioritní. Ceníme si svého jména (reputace) a uděláme vše pro to, aby naši pacienti byli spokojeni.