Ul.Korunní 810/104, Praha-Vinohrady
+420 777 52 88 99

Bezbolestné ošetření

Hlavní » Služby » Bezbolestné ošetření

Základní principy naší práce: infekční bezpečnost, dodržení lékařských pravidel a předpisů, bezbolestné ošetření.

Naši odborníci používají různé typy moderní anestézie a léků, což umožňuje provádět všechny úkony, aniž by to bylo pro pacienta nepříjemné. Způsob anestézie a lék je vybrán pro každého pacienta v závislosti na klinické situaci, individuálních vlastnostech pacienta a přidružených onemocněních.

Na naší klinice používáme nejlepší osvědčené léky: různé druhy ultrakainu používané ve většině případů i při léčbě dětí, starších lidí a těhotných žen. Skandonest, mepivakain - používá se v případě, že pacient má vážnou kontraindikaci pro použití anestetik s adrenalinem. Tato anestetika vyrábějí farmaceutičtí obři 3M-ESPE a Septodont. Používaná anestetika jsou ověřená dlouhodobou praxí.

Používáme technologii carpool anestezie. Kazeta s léčivem a speciální injekční stříkačka jsou k jednorázovému použití.

Výhody carpool anestetik:

- Tenká jehla- maximální pohodlí -0,3mm (typicky 0,6 mm jehla u jednorázové injekční stříkačky). Z tohoto důvodu injekce nezpůsobuje žádnou bolest.

- Plná sterilita léčby díky těsnosti kazet s léky.

- Dlouhodobé účinky. Anestetikum může obsahovat stahující látku, což výrazně zvyšuje dobu trvání a potenciál anestetika.

Aby se bolest zcela eliminovala, používáme metodu třístupňové anestezie: nejprve se na dáseň nanese anestetický gel nebo sprej, pak se krátce po té píchne injekce s malou dávkou léku a po 1-2 minutách se vstřikuje zbytek léku. Před zahájením léčby ihned budeme kontrolovat, zda lék účinkuje. Pokud je to nutné - zvýšíme dávku.

Naším cílem je plně chránit pacienta před bolesti, nepohodlím a stresem.