Ul.Korunní 810/104, Praha-Vinohrady
+420 777 52 88 99

Služby

Hlavní » Služby

Zubní pohotovost

Akutní bolest zubů je kritická situace pro každého člověka. Poskytujeme krizovou stomatologickou péči, určenou k rychlému řešení akutních problémů pacienta.

Bezbolestné ošetření

Naším cílem je plně chránit pacienta před bolesti, nepohodlím a stresem.

Estetická stomatologie

Estetická stomatologoie se čím dál tím víc stává žádanou službou. Hlavním úkolem specialistů, kteří pracují v daném oboru, je pěkný estetický vzhled chrupu a jeho dokonalá funkčnost...

Bělení zubů

Bělení zubů je jedna z nejoblíbenějších a nejúčinnějších kosmetických procedur pro pacienty zubních klinik. A není divu! Pro většinu z nás krásné zuby rovná se především bílé zuby.

Viniry a fazety

Vytváření porcelánových fazet patří k špičkovým technologiím ve stomatologii. Při jejich výrobě se používají nejmodernější stroje a materiály.

Endodoncie

Endodoncie ve stomatologii je léčení zubních kanálků. Nutnost tohoto léčení vzniká vždy při prohloubování kazů, které vede k zánětu nervu a eventuálně k jeho zániku.

Protetika

Úkolem ortopedické stomatologie je renovace chrupu s co největším zlepšením jeho funkčnosti a estetiky...

Implantace

Dentální implantát – je titanový nebo zirkonový čep pro korunkové nebo snímací náhrady. Použití implantátů zachovává přirozený tvar a vzhled čelisti, zmenšuje nepohodlí, které sebou nese ztráta zubu.

Dětská stomatologie

Pečovat o zuby dětí se má od raného dětství, jelikož další nevčasná léčba může vést k...

Dentální hygiena a prevence

Nedílnou součástí jednotlivých preventivních programů v naší ordinaci je profesionální čištění zubů a ...