Ul.Korunní 810/104, Praha-Vinohrady
+420 777 52 88 99

Zubní pohotovost

Hlavní » Služby » Zubní pohotovost

Akutní bolest zubů je kritická situace pro každého člověka. Poskytujeme krizovou stomatologickou péči, určenou k rychlému řešení akutních problémů pacienta.

Akutní problémy:

1. Akutní bolest zubů: zánět nervu zubu nebo kořene, nebo praskliny v zubu. Tento problém nelze vyřešit podáním léků, pouze zahájením odborné léčby.

2. Zranění: silná rána do zubů nebo náhodné kousnutí do pevného předmětu, což vedlo ke zlomenině celého nebo části zubu. Tato situace vyžaduje okamžitou pomoc, aby se zabránilo komplikacím v zubu a nebo v ústní dutině.

3. Estetické "nehody" - ztráta výplní, korunek, lámání předních zubů.

Pokud využijete naši nabídku krizové stomatologické péče, odstraníme vám rychle a bezbolestně akutní bolest a provedeme počáteční fázi léčby. Pokud to bude nutné, vydáme předpis na léky nebo roztoky, poskytneme dočasné nebo trvalé estetické řešení. Můžete se rozhodnout, zda budete pokračovat v léčbě u nás, nebo u vašeho stálého lékaře - to je zcela na vás.

Včasný stomatologický zákrok zabrání rozvoji závažných komplikací (abscesu, flegmonu, atd.)

V případě jakýchkoliv akutních problémů s chrupem se můžete vždy spolehnout na naši pomoc.

Pomoc bude poskytnuta v co nejbližší době od vašeho zavolání.

Cena vyšetření v rámci zubní pohotovosti pro neregistrované pacienty je 1500 Kč. Na našich webových strankách se můžete předem seznamit s Ceníkem základních výkonů. Přesná cena za ošetření může byt stanovená pouze na základě provedeného vyšetření.

Telefon první pomoci (krizové stomatologie): 777 52 88 99.