Ul.Korunní 810/104, Praha-Vinohrady
+420 777 52 88 99

Péče o zuby po bělení

Hlavní » Péče o zuby po bělení

Prošli jste procesem bělení zubů a bude trvat několik hodin, než se dosáhne konečného efektu a požadované barvy zubů. Dalších 48 hodin je velmi důležitých pro to, aby výsledek byl co nejlepší a stálý.

Po bělení zubů je doporučeno dodržovat "bílou dietu", což znamená, že byste se měli vyhnout konzumaci jídla nebo pití, které barví zuby, jako je káva nebo čaj, jahodový koláč, tabák, hořčice nebo kečup, Cola, červené víno, sojová omáčka, červená omáčka aj.

Kuřáci také musejí prokázat silnou vůli a vyhnout se cigaretám alespoň několik hodin po zákroku. Faktem je, že během bělení se dočasně otevírají dříve pegmentem ucpané póry a sklovina zubu se tak stává zvláště citlivou k jakýmkoliv barvícím prvkům v potravinách, nápojích a nikotinu.

Nejenom jídlo a pití může mít vliv na výsledek bělení, ale také neopatrná aplikace rtěnky nebo lesku na rty může nežádoucím způsobem ovlivnit konečný výsledek. Nenanášejte kosmetiku na ústa bezprostředně po bělení, lepší je využít hygienickou rtěnku. Minimalizuje faktory, které mohou ztmavit zuby.

Dodržujte hygienu ústní dutiny, včetně důkladného čištění zubů a použití zubní nitě k odstranění zbytků potravy mezi zuby a čištění jazyku.

Pomůžeme Vám při výběru stomatologických výrobků pro péči o dutinu ústní, které budou nejen udržovat sněhově bílou barvu zubů, ale zaručí i zdravý úsměv.

K obvyklým zvykům se můžete bez obav vrátit za 48 hodin po bělení. Pokud dodržíte naše doporučení, Váš úsměv bude vždy zářivý.

A důležitá informace - pokud máte nějaké problémy nebo otázky - volejte na tel. 777 52 88 99